قابل پاسخگویی
عمومی

سلام خسته نباشید.حدودا ۲ماه پیش برای رفع خط اخم از بوتاکس کانیتکس ( که به تازگی بعد از تحقیق متوجه شدم چینیه)استفاده کردم .ولی متاسفانه فقط بعد از دو ماه می بینم که داره تاثیرش از بین می ره و از همه مهمتر توی این مدت دچار سردرد های طولانی مدت و شدید شدم می خواستم ازتون بپرسم می تونه به خاطر بوتاکس باشه یا دلیل دیگری داره؟و اینکه می خوام مجددا تزریق داشته باشم و می خوام که حتما دیسپودت یا نورونوکس باشه اینجا (کرج)به چند دکتر زنگ زدم ولی ظاهرا همشون برندای چینی استفاده می کنن . می خوام بدونم شما می تونید از یکی از این دو برند برای من استفاده کنید و هزینه اش چقدره؟مرسی که وقت گذاشبید و حرفامو گوش دادید منتظر ایمیلتون هستم .بازم مرسی

1 پاسخ

عزیزم در برخی افراد به دنبال تزریق بوتاکس سردرد ایجاد میشه من فقط دیسپورت و نورونوکس میزنم البته نورونوکس رو از داروخانه خودتون هم میتونید تهیه کنید هزینه ها بسته به مقدار مورد نیازتون داره نورونوکس تقریبا نصف دیسپورت هست هزینه ش

#1

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید