قابل پاسخگویی
عمومی

خانم دکتر سلام یه چند تا سوال داشتم که خیلی جواب های متفاوتی از همکاراتون در یافت کردم خواستم بدونم نظر شما چیه!!

۱٫آیا پی آر پی و مزو تراپی در جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو موثرند؟
۲٫آیا سازمان غذا و دارو امریکا به جز ماینوکسیدیل و فیناستراید و فوم و محلول روگین که بر پایه ماینوکسیدیل هستن محصول دیگه ای رو در درمان ریزش مو و رویش مجدد مو تایید کرده((می دونم تاثیر این دارو ها تا زمانیه که مصرف میشن اما من فقط اسم این ۳ تا رو که تاییدیه داشتن شنیدمه خواستم بدونم به جز اینا محصول دیگه ای هم تایید شده یا خیر))
۳٫با توجه به اینکه اکثر پزشکان نظر متفاوتی در مورد تاثیر شامپو های ضد ریزش دارن آیا شما این جور شامپو ها رو در درمان موقت ریزش مو موثر میدونین؟؟ اگه هم میشه یه شامپو خوب حتی شده برای شست و شوی مو هایی که ریزش دارن رو هم نام ببرید!!
۴٫آیا گیاهانی مثل رزماری و گزنه و سیر و… که هم در لوسیون ها و هم به صورت مستقیم استفاده میشن تاثیری در رویش مچدد مو دارن؟؟
۵٫ما در داروخونه ها و حتی سایت های مختلف این همه محلول و قرص ضد ریزش میبینیم آیا به جر اون ۳ تا((روگین و ماینوکسیدیل و فیناستراید))که تاثیرشون تایید شده شما لوسیون و قرص دیگه ای میشناسین که بشه مادام العمر یا مقطعی ازش استفاده کرد و که در جلوگیری از ریزش و رویش مجدد مو موثر باشه؟؟
۶٫آیا در حال حاضر در ایران از سلول های بنیادی در درمان ریزش مو استفاده میشه یا خیر؟؟
مرسی زیاد!!

1 پاسخ

۱٫بله ولی بستگی به درست انتخاب کردن بیمار داره در همه جوابدهی یکسان نیست ۲٫محصولات زیاد هستند باید در خود سایت FDA لیست داروهای مدنظرتون رو سرچ کنید در ایران همینها استفاده میشه ۳٫شامپو اگر مناسب انتخاب بشه بله خوبه نمیتونم به شما چیزی معرفی کنم ندیدم موهای شمارو ۴٫بله ۵٫بهترین ها همین ها هستند ۶٫سایت دکتر نیل فروش راده رو در این مورد مطالعه کنید

#1

لطفا وارد شوید یا عضو شوید تا بتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید