تزریق و فرمدهی لب

تزریق لب برای بهتر شدن فرم آن یا رفع نقائص احتمالی انجام می شود.

 

PhotoGrid_1445610943183

بهترین گزینه برای فرمدهی لب تزریق هیالورونیک اسیدهای معتبر هست و در صورت استفاده از برندهای معتبر هیچ عارضه ای به دنبال ندارد تعدادی از مراجعین خواستار تزریق چربی در لب هستند که به ۲ دلیل من انجام نمی دهم اولا تزریق لب از نظر من کار بسیار ظریفی هست و باید با دقت و ظرافت در خطوط و زوایای لب فرم ایجاد شود و با تزریق چربی این ظرافت از بین می رود .دوم اینکه اصولا در نواحی دارای حرکت مانند لب چربی خیلی زودتر از بین می رود.

در تزریق لب توجه به تناسب آن با سایر اعضای صورت خیلی مهم است و در جلسه مشاوره خواسته و سلیقه مراجعه کننده بررسی می شود و در صورتی که فرم دلخواهشان به صورت بیاید انجام می شود.

 

 

 

تزریق خطوط دور لب تاثیر زیادی در زیبایی لب دارد .فرم نهایی ایجاد شده بستگی به فرم اولیه لب و نحوه و متد تزریق پزشک دارد .من با لبهایی که به جلو برجسته می شوند و اصطلاحا نمای اردکی دارند مخالفم و تزریق هایی که انجام میدهم در هر سایزی که باشد باید فرم طبیعی داشته باشد.

بسته به فرم صورت ممکن است لب بالا و یا بالعکس لب پایین بزرگتر باشد و نیز می توان در وسط لب پایین چاک ظریفی ایجاد کرد که در بیشتر صورت ها بسیار زیبا می شود.

 

تزریق لب (3)

 

در برخی افراد در هنگام خندیدن لثه ها مشخص می شود که با تزریق لب می توان این مشکل را به حداقل رساند.

برجسته سازی

بسیاری از افراد از غیر طبیعی شدن فرم لب بعد از تزریق هراس دارند که البته با شکلهای عجیب و گاها مصنوعی که در اطرافمان می بینیم کاملا حق دارند ولی فرم تزریق دست پزشک شماست و چنانچه به دلایل شخصی یا نوع کارتان تمایل ندارید کسی متوجه تزریق لب شما شود به راحتی این کار با یک تزریق کاملا طبیعی میسر است.

در آقایان هم تزریق لب انجام می شود هرچند این مورد برای اکثر افراد به نظر عجیب و یا غیر معمول به نظر می رسد ولی همانطور که در سایر نوشته ها قبلا توضیح داده ام تزریق لب حتما نباید فرم زنانه داشته باشد مراجعین آقای بسیاری دارم که یا به نیت بهتر شدن فرم لبشان به صورت کاملا مردانه و نا محسوس و یا برای رفع کجی یا غیر قرینگی لب اقدام به تزریق لب می نمایند.

بعد از تزریق ممکن است تا ۴۸ ساعت و گاهی بیشتر لب متورم باشد .همچنین احتمال کبود شدن محل تزریق در هر نوع تزریقی وجود دارد که امروزه بیشتر تزریق ها را با کانولا انجام می دهیم که کبودی ندارد.

در صورت سابقه تبخال مراجعه کننده تحت درمان پیشگیری با آسیکلوویر خوراکی قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات کامل تر مقالات زیر را بخوانید.

نکات مهم در تزریق لب

ناگفته های تزریق لب

تزریق لب