دستت

تزریق فیلر برای جواسازی دست

یکی از روش های بسیار موثر  که در جوانسازی ,شادابی ,رفع چروک و یا رفع لاغری دست به کار می رود تزریق فیلر (چربی خود فرد و یا تزریق ژل) می باشد.

معمولا در تزریق فیلر ها به دست ,  از کانولا استفاده می شود که در واقع به شکل سوزن به طول و قطرهای متفاوت است ولی نوک آن گرد است و مانع آسیب زدن به رگ های دست و یا ایجاد کبودی و خونریزی در مویرگ ها می شود.

برای تزریق فیلر با کانولا , ابتدا باید محل ورود کانولا را با سر سوزن سوراخ کنیم تا کانولا را بتوانیم وارد کنیم و سپس به راحتی تزریق را انجام دهیم.

نتیجه فورا مشخص می شود و مدت دو یا سه روز امکان تورم در محل تزریق وجوددارد (البته در تزریق چربی مدت تورم دو تا سه هفته است).

در تزریق ژل می توانیم از برندهای معتبر هیالورونیک اسید و یا از ژل الانسه استفاده کنیم و لازم است که در زمان تزریق , محل , کاملا ماساژ داده شود تا ژل پخش شده و فرم دلخواه را پیدا کند.

ماندگاری ژل ها بسته به برند مورد استفاده از یک تا دو سال متغیر است.

بعد از تزریق نیاز به مراقبت خاصی نیست کمپرس یخ در ۲۴ ساعت اول می تواند موجب برطرف شد سریع تر تورم شود.مراجعین من مطابق با روش من در همه تزریق ها باید به مدت سه هفته و هفته ای یک بار جهت ماساژ محل تزریق مراجعه نمایند.