زیبا  و خاص باشید نه عجیب !

دیدن چهره های تکراری و ظاهر عجیب و صورت های عروسکی در اطراف همه ما کم کم به پدیده ای روزمره و همیشگی تبدیل شده است.

بینی های بسیار کوچک ,گونه های بسیار بزرگ ,لب های جلو آمده و متورم  , ابروهای نقاشی شده و اصطلاحا شیطانی و مژه های چسبانده شده که به راحتی چسبهای براق و سیاهش قابل مشاهده هست و ناخن هایی تیز و بلند…….

در سالهای دور ملاک و استانداردهای زیبایی از نظر عوام کاملا متفاوت با امروز بود البته افرادی که علم زیبایی دارند می دانند که امروز تعریف زیبایی دوباره به گذشته سفر کرده و زیبایی کلاسیک مد روز هست ولی منظور من از زیبایی امروز یا مدرن اونچه هست که بیشتر می بینیم.

چهره خانمها و آقایون فیلمهای قدیم هالیوود نمایی جذاب از زیبایی کلاسیک را به نمایش می گذارد .ابروهای طبیعی و دارای قوس… بینی های به ندرت جراحی شده و طبیعی..گونه های برجسته ولی متناسب با چهره و در کل پررنگ بودن جنسیت در ظاهر افراد….thCAOTHP5P

مسلما در زمان چهره های سرشناس زیبایی کلاسیک , مانند سوفیا لورن  , مرلین مونرو  , ادری هیپبورن , آوا گاردنر  , کلارگ گیبل  , شون کانری و …….. تکنیکهای زیبایی به شدت و شیوه امروز نبوده است .

 

از نظر من زیبایی کلاسیک در هر زمانی زیباست و خاص

و می توان در صورت تمایل به زیباتر شدن یا ایجاد تغییرات در چهره افراد ,  از این الگوها , بسته به چهره افراد بهره برد.

در بیشتر مراجعینم توصیه من به انجام تکنیک ها به نحوی است که مشخص نباشد دقیقا چه تغییری در صورت اتفاق افتاده

یکی از روش هایی زیبایی که من معمولا توصیه می کنم فقط در صورت اجبار انجام شود جراحی بینی است چراکه بینی و فرم آن در واقع کاراکتر صورت محسوب می شود و تغییر آن تنها در شرایطی زیباست که کاملا طبیعی باشد و با صورت فرد هماهنگی داشته باشد  .فرضا در صورت خانم سوفیا لورن در زمانی که بینی های ظریف و کوچک مورد نظر بوده می بینیم که بینی استخوانی و عقابی هست و با این وجود خاص بودن و زیبایی منحصر به فرد ایشان چه در زمان خودشان و چه اکنون دلنشین و زبانزد هست.

در واقع با داشتن صورتی با زیبایی کلاسیک شما چه در زمان حال چه ۵۰ سال قبل و چه ۵۰ سال بعد همیشه زیبا خواهید بود و بهتر است در تغییراتی که تمایل دارید در چهره تان بدهید از پزشک خود بخواهید تا چهره شما رو مطابق زیبایی شناسی کلاسیک تغییر دهد.thCA4951IH

به عبارتی دیگر پیروی از مد به نظر من نباید در صورت و اعمال زیبایی اعمال شود چرا که مد امری متغیر و زمان مند هست ولی اگر به دنبال چهره ای با زیبایی طبیعی باشید و سعی کنید با استغاده از تکنیک های مدرن زیبایی تنها زیبایی های طبیعی صورت خودتان را برجسته و نمایان کنید و یا اشکالات صورت را رفع کنید نتیجه بسیار زیباتر است و ۱۰ سال بعد مجبور نخواهید بود عکس های اکنونتان را در کمد مخفی کنید :)

زیبایی در متفاوت بودن و خاص بودن تعریف می شود پس به جای اینکه همگی با بینی های بیش از حد کوچک  , لبهای آویزان و اردکی و چهر ه ای عجیب و گاها ترسناک ,هزاران مشابه در کوچه و خیابان و آشنا و غریبه داشته باشیم سعی کنیم خاص و متفاوت باشیم.

در دنیای مد هم البته امروزه باز هم معیارهای زیبایی به سمت و سوی قدیم می رود.می توانید از همه روش های زیبایی استغاده کنید اما به نحوی که چهره ای شیک و طبیعی داشته باشید .